light box
امتیاز 4.89 دانلود رایگان وکتور خانم معلم">

ست کامل طراحی کاراکتر انیمیشن  ریگ شده در نرم افزار موهو و افترافکت برای استفاده در تبلیغات و ساخت موشن گرافیک و انیمیشن

برای دانلود این دسته از محصولات ابتدا وارد حساب خود شوید

لایه باز : بله
فرمت : eps
نرم افزار : illstrator
حجم : ۱ مگابایت
ریگ در افترافکت : بله
ریگ در موهو : بله
کدمحصول : ch۴۱۷
پسورد : animord.com

دانلود رایگان وکتور خانم معلم

دانلود رایگان وکتور خانم معلم قابل استفاده در تبلیغات و ساخت موشن گرافیک و انیمیشن


کاراکتر تبلیغاتی ، شخصیتی است مجازی که توسط یک طراح یا گرافیست طراحی و خلق می‌شودو متولد میشود برای تاثیر گذاری و ارتباط هرچه بیشتر یک برند با مخاطبین ، اما طراحی یک کاراکتر تنها به معرفی یک برند ختم نمی شود. کاراکتر ها در طول سالیان گذشته کاربرد های فراوانی داشته اند، از کاراکتر ها مربوط به المپیکو جام جهانی فوتبال، تا کاراکتر های انیمیشن ها تنها بخشی از کاربردهای کاراکتر می باشند.

طراحی کاراکتر

طراحی یک کاراکتر در ابتدا ممکن است بسیار ساده به نظر بیاید؛ اما وقتی موضوع عمل به میان می آید دشواری طراحی کاراکتر خود را به نمایش می گذارد. زمانی که یک کاراکتر طراحی می شود، باید قادر به انجام انواع حرکت ها و گرفتن حالت های مختلفی باشد. باید بتواند بنشیند، حرکت کند، لبخند بزند، عصبانی شود و بسیاری از حرکات و حالات را به خود بگیرد. اما باز این تمام ماجرا نیست. بلکه باید یک کاراکتر دارای شخصیت مشخصی باشد. ممکن است شخصیت یک کاراکتر خشن، مهربان، عصبی، شاد، ناراحت باشد. موضوع نمایش خصوصیات شخصیتی در طراحی یک کاراکتر امری بسیار مهم است. مخاطب کاربر باید پس از مشاهده کاربر بداند با چه نوع شخصیتی سر و کار دارد. اینها تنها بخشی از مواردی است که در طراحی یک کاراکتر باید در نظر گرفته شوند. آن چه ابتدا ساده به نظر می آمد، در زمان طراحی سختی خود را نشان می دهد. باید در نظر داشت طراحی کاراکتر یک کار بسیار تخصصی می باشد و هر گرافیستی قادر به طراحی کاراکتر نمی باشد. برای طراحی کاراکتر علاوه بر دانش گرافیک، اطلاع از انیمیشن و کارکرد های تبلیغاتی یک کاراکتر نیز لازم است.

 

اهیمیت خصوصیات شخصیتی در طراحی کاراکتر

همان طور که در بالا ذکر شد، خصوصیات شخصیتی یک کاراکتر بسیار مهم و البته تاثیر گذار می باشند. برای پیاده سازی این خصوصیات، باید ابتدا شخصیت کاراکتر به صورت کلی مشخص شده باشد و سپس بر اساس این شخصیت طراحی کاراکتر شروع شود. به عنوان مثال یک کاراکتری که شخصیت خشن دارد، خشونت او در تمامی اجزای کاراکتر نمود پیدا می کند. از نوع ایستادن، راه رفتن، نگاه کردن، لباس پوشیدن و مهمتر از همه فرم اجزای صورت. البته نکته مهم این است که باید در نظر داشت که یک کاراکتر لزوما نباید یک شخصیت انسانی باشد. کاراکتر می تواند یک شخص انسانی، یک کاراکتر حیوان، شخصیتی خیالی و انتزاعی و یا حتی یک ابزار باشد (مانند کاراکتر های انیمیشن ماشین ها). پس با این توضیحات، شخصیت پردازی مرحله اول در طراحی کاراکتر می باشد که باید به دقت مورد نظر قرار گیرد.

حرکات و حالات یک کاراکتر

در مرحله بعد باید در نظر داشت که یک کاراکتر قرار است چه حرکاتی را انجام دهد و چه حالاتی را به خود بگیرد. به عنوان مثال یک کاراکتر قرار است حرکات بسیار تندی را به نمایش بگذارد. همه این حالات و حرکات در طراحی کاراکتر نقش اساسی بازی می کنند. باید کاراکتر به گونه ای طراحی شود که قادر به انجام تمامی حرکات و حالات مورد نظرش باشد. پس مرحله دوم در طراحی کاراکتر، بررسی حرکات و حالاتی است که کاراکتر باید به خود بگیرد.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
محصولات مشابه
دانلود وکتور ست کاراکتر دختر با حجاب ایرانی برای انیمیشن
خـریـد محـصـول
دانلود رایگان وکتور ماشین آلات سنگین بولدوزر ، کامیون و …
دانـلود رایـگان
دانلود وکتور شخصیت ها و مشاغل ایرانی با پرچم ایران ، ما کرونا را شکست می دهیم
دانـلود رایـگان
پک ویژه کاراکتر وکتور خانم ، زن و دختر باحجاب ایرانی
خـریـد محـصـول
دانلود رایگان وکتور دختر باحجاب ایرانی
دانـلود رایـگان
دانلود رایگان وکتور مردم در مقابله با کرونا
دانـلود رایـگان