light box
امتیاز 3.88 دانلود رایگان مدل سه بعدی اسلحه دزدان دریایی">

مدل سه بعدی مورد استفاده در ساخت انیمیشن و موشن گرافیک های سه بعدی

برای دانلود این دسته از محصولات ابتدا وارد حساب خود شوید

تکسچر : بله
فرمت : c۴d , fbx , obj , ۳ds
نرم افزار : سینمافوردی ، تری دی مکس ، مایا ، ...
حجم : ۱۴ مگابایت
ریگ در سینمافوردی : خیر
ریگ در مایا : خیر
کدمحصول : m۳۹۲
متریال : بله
انیمیت : خیر
رمز : animord.com

دانلود رایگان مدل سه بعدی اسلحه دزدان دریایی

دانلود رایگان مدل سه بعدی اسلحه دزدان دریایی برای استفاده در تبلیغات و ساخت موشن گرافیک و انیمیشن


دانلودکده تخصصی موشن گرافیک و انیمیشن شامل مجموعه ای عظیم از مدل های سه بعدی برای هنرمندان ایرانی و غیرایرانی از جمله مدل و تکسچر و متریال و …

مدلسازی ۳d

مدل سازی ۳D در صنایع مختلف مانند فیلم ها، انیمیشن ها و بازی ها، طراحی داخلی و معماری ، طلا و جواهرات و… استفاده می شود. این مدل ها همچنین در صنعت پزشکی برای نشان دادن تعامل آناتومی استفاده می شود. تعداد زیادی از نرم افزارهای ۳D  نیز در ساخت نسخه های دیجیتالی از مدل های مکانیکی یا قطعات قبل از ساخت آنها استفاده می شوند. CAD / CAM  مرتبط با نرم افزار در چنین زمینه هایی استفاده می شود و با استفاده از این نرم افزار نه تنها شما می توانید قطعات را بسازید، بلکه آنها را جمع آوری کنید و عملکرد آنها را مشاهده کنید.

 

مدلسازی انسان و موجودات

در مدل انسان و موجودات باید خصوصیات شخصیتی  آن که بسیار مهم و البته تاثیر گذارهست قابل توجه باشد. برای پیاده سازی این خصوصیات، باید ابتدا شخصیت کاراکتر به صورت کلی مشخص شده باشد و سپس بر اساس این شخصیت طراحی کاراکتر شروع شود. به عنوان مثال یک کاراکتری که شخصیت خشن دارد، خشونت او در تمامی اجزای کاراکتر نمود پیدا می کند. از نوع ایستادن، راه رفتن، نگاه کردن، لباس پوشیدن و مهمتر از همه فرم اجزای صورت. البته نکته مهم این است که باید در نظر داشت که یک کاراکتر لزوما نباید یک شخصیت انسانی باشد. کاراکتر می تواند یک شخص انسانی، یک کاراکتر حیوان، شخصیتی خیالی و انتزاعی و یا حتی یک ابزار باشد (مانند کاراکتر های انیمیشن ماشین ها). پس با این توضیحات، شخصیت پردازی مرحله اول در طراحی کاراکتر می باشد که باید به دقت مورد نظر قرار گیرد

در مرحله بعد باید در نظر داشت که یک کاراکتر قرار است چه حرکاتی را انجام دهد و چه حالاتی را به خود بگیرد. به عنوان مثال یک کاراکتر قرار است حرکات بسیار تندی را به نمایش بگذارد. همه این حالات و حرکات در طراحی کاراکتر نقش اساسی بازی می کنند. باید کاراکتر به گونه ای طراحی شود که قادر به انجام تمامی حرکات و حالات مورد نظرش باشد. پس مرحله دوم در طراحی کاراکتر، بررسی حرکات و حالاتی است که کاراکتر باید به خود بگیرد.

مدل سازی شهر و اشیاء

در ساخت انیمیشن و موشن گرافیک نیاز به مدل هایی که دارای جذابیت بصری بالا هستند برای افزایش سرعت کارما به عینه حس میشد که دانلودکده تخصصی انیمورد با جمع اوری و تولید مدل های سه بعدی درنظر دارد تا کیفیت کار هنرمندان ایرانی را توام با دوچندان کردن سرعت عمل افزایش دهد.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
محصولات مشابه
دانلود رایگان مدل سه بعدی میز غذا خوری
دانـلود رایـگان
دانلود رایگان مدل سه بعدی کشتی داخل شیشه دکوری
دانـلود رایـگان
دانلود رایگان مدل سه بعدی هفت تیر قدیمی به همراه اجزای آن
دانـلود رایـگان
دانلود رایگان مدل سه بعدی بیل
دانـلود رایـگان
دانلود رایگان مدل سه بعدی اسلحه اسنایپ قدیمی
دانـلود رایـگان
دانلود رایگان مدل سه بعدی رادیو ارتباطاتی
دانـلود رایـگان